Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania

Spotkania

Archiwalne

Action Learning jako sposób na kreowanie i rozwój liderów 28.01.2016
18.00 - 21.00 Centrum Biznesu WENDEREDU przy ul. Św. Józefa 1/3 (mapka: http://www.wenderedu.pl/kontakt.php) 30 zł (nie dotyczy Członków Stowarzyszenia)

Action Learning jako sposób na kreowanie i rozwój liderów
- Jak zaangażować zespół w uczenie się ?
- Jak rozwinąć kompetencje liderskie?
- Jak wdrożymy i praktycznie zastosujemy wiedzę zdobytą na szkoleniach?
- W jaki sposób rozwijać naszą organizację?
- Jak rozwiązać złożone problemy naszej organizacji?
- Co potrzebuję zrobić żeby być skutecznym liderem, trenerem, coachem, specjalistą w swojej dziedzinie?

 

Na te lub "kilka" innych pytań, które rodzą się w doświadczeniu pracy trenera, coacha, menadżera, konsultanta, doradcy, ojca, matki – rodzica, chcemy odpowiedzieć na naszym spotkaniu. Chcemy dać Wam 100% zapewnienie, że znajdziecie odpowiedzi na każde z pytań jakie się pojawią. Zagwarantować w 100% jednynie możemy spotkanie z metodą Action Learning skuteczną przy rozwiązywaniu zlożonych problemów, które mogą wydawać się nierozwiązywalne. Na temat Action Learning wiele zostało napisane, wdrożone. Każdy lub część z nas stosuje ją świadomie lub nie. Naszy celem jest przedstawienie Action Learning według metodologii WIAL (World Institute for Action Learning), którą wykorzystują takie firmy jak Microsoft, Samsung, Generel Electric, Deutsche Bank, Boeing, Nokia oraz inne.
Spotkanie planujemy w całości przeznaczyć na praktyczne przekazanie wiedzy na temat metody Action Learning zgodnie z metodologią WIAL. Podczas warsztatu poznasz metodologię WIAL na konkretnych przykładach zaczerpniętch z życia. Weźmiesz udział w doświadczeniu jako uczestnik pracy w secie nad wybranym problemem lub wyzwaniem zawodowym. Bedziesz miał możliwość poprowadzenia sesji w roli caocha. Użyjesz narzędzi coachingowych w pracy w ramach sesji Action Learning. Poznasz oraz doświadczysz w praktyce narzędzia w pracy nad rozwojem grup, rozwoju kompetencji liderskicj. Narzędzia oraz metodologię skuteczne w uzyskaniu odpowiedzi na Twoje pytania. Zapewne nie wszystkie :), czasu mamy tyle ile jest. Spotkajmy się we współnej przestrzeni doświadczeń, gdzie popracujemy, wymienimy spostrzeżenia wspólne wnioski.

 

Prowadzący:
Tomasz Janiak:

Grupowo oraz indywidualnie pracuję od 2005 roku w dziedzinie edukacji i coachingu. Posiadam doświadczenie także w sprzedaży oraz marketingu bezpośrednim. Pracowałem w zarówno w korporacjach jak i mniejszych firmach. Działałem na rynku Polskim oraz międzynarodowym, w jedno- i wielonarodowościowych zespołach. Zasmakowałem różnych stylów zarządzania i przywództwa, co teraz wykorzystuję w pracy z klientami.
Jestem członkiem, Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, członkiem zarządu Światowego Instytutu Action Learning (WIAL), a także prezesem zarządu WIAL Poland (wialpoland.org) i jedynym w Polsce certyfikowanym przez WIAL coachem Action Learning. Specjalizuję się w kształceniu liderów, warsztatach psychologicznych oraz coachingu zespołowym i indywidualnym.
Posiadam także certyfikat International Coach Federation oraz dyplom szkoły Noble Manhattan Coaching.
Pracuję po polsku i po angielsku.

 

Marcin Herma:
Socjolog, coach ICC, trener – "MATRIK", licencjonowany doradca zawodowy oraz ukończonych kilka innych kursów i szkoleń. Od ponad dziesięciu lat pracuję w obszarze rozwoju przedsiębiorstw, osób indywidualnych. Współpracuję z biznesem tym mniejszym oraz większym, organizacjami pozarządowymi osobami indywidualnymi, a także uczelniami wyższymi.
Prowadzę indywidualne sesje coachingowe, szkolenia, warsztaty.
Współzałożyciel WIAL Poland (wialpoland.org)

 

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 27 stycznia poprzez stronę: http://competit.pl/w/1609/
Spotkanie jest przewidziane na maksymalnie 25 osób.
Decyduje kolejność zgłoszeń!
Zapraszam serdecznie!
Mariusz Samotycha
Koordynator Dolnośląskiego Klubu Trenerów Zarządzania MATRIK
Tel. +48 601449909
Pomyśl, kto jeszcze może być zainteresowany udziałem w tym spotkaniu, i prześlij tym osobom to zaproszenie.
Kontakt z Biurem Stowarzyszenia: http://www.matrik.pl/?q=pl/kontakt
Idea spotkań Dolnośląskiego Klubu: http://www.dolnoslaski.matrik.pl/
Informacje o nas znajdziesz również na: http://www.goldenline.pl/forum/dolnoslaski-klub-trenerow-zarzadzania

fb
Zapisz się do NEWSLETTERA:
newsletter
Na stronach internetowych Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności. Zgadzam się