Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania

Szkoła Konsultantów Zarządzania

Adresaci Szkoły:

• Konsultanci szukający nowych narzędzi i modeli do pracy
• Eksperci i managerowie planujący wejść w rolę konsultanta
• Trenerzy Biznesu chcący poszerzyć zakres swoich usług

 

Zapewniamy:

• Najnowsze know-how z rynku polskiego i światowego
• Program oparty na międzynarodowej ramie kompetencji CMC Global
• Kadrę przygotowaną w międzynarodowym projekcie European Management Consultant – Competency Development Program
• Zadania przygotowujące do udziału w każdym kolejnym module
• Zadania utrwalające poznane narzędzia i metody
• Zajęcia prowadzone również w formie webinarów i teleklas
• Platformę on-line z kompendium materiałów dodatkowych
• Samoocenę kompetencji przed rozpoczęciem i w trakcie edukacji
• Osobistą samoocenę potrzeb i postępów w każdym module
• Pracę zaliczeniową opartą na realnym projekcie
• Proces rekrutacji gwarantujący zaangażowanie i efekty biznesowe nauki

 

Filary:

 

Moduły:

 

Pełny program wraz z efektami kształcenia (PDF): Program Szkoły Konsultantów Zarządzania MATRIK

 

Cena:

6980 zł

- nie obejmuje lunchów w trakcie szkolenia. Istnieje możliwość zamówienia obiadów za dodatkową opłatą.

 

Intrukcja, jak uzyskać dofinansowanie na przykładzie województwa małopolskiego pod tym adresem: Jak uzyskać dofinansowanie BUR?

 

 

Kadra:

dr Joanna Jadach

Konsultant i trener menedżerów i trenerów biznesu. Pracuje w oparciu o doświadczenia biznesowe związane z pełnieniem różnych funkcji w organizacjach: konsultant wewnętrzny, HR Biznes Partner, menedżer szkoleń i rozwoju, kierownik projektów zmiany kultury i rozwoju organizacji i HR, menedżer sprzedaży.

Posiada certyfikaty: Ten Step® PMP, praktyka Lean Manufacturing (Lider Lean Manufacturing, Swisscert), konsultanta organizacji (First Certificate in Organizational Development Consulting, Advisio), coacha ICC,  trenera zarządzania  (Edexcel International).

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu,  Politechniki Wrocławskiej i Stanowego Uniwersytetu  Connecticut USA.

 

Ewa Ginalska

Certyfikowany trener i konsultant zarządzania, ekspert systemów zarządzania (ISO, CSR), doradca wizerunkowy, wykładowca UJ. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na UJ oraz studiów podyplomowych w obszarze biznesu. Od 2001 roku związana z branżą przemysłową, od 2005 roku prowadzi firmę doradczo-szkoleniową.
Na swym koncie ma nie tylko wieloletnie doświadczenie managerskie, ale przede wszystkim liczne wdrożenia i upgrade’owania zmian organizacyjnych, setki przeprowadzonych szkoleń oraz wiele tysięcy godzin doradztwa. Pracuje dla szerokiego spektrum klientów od małych i średnich firm po międzynarodowe koncerny. W ramach projektów unijnych pełniła rolę koordynatora konsultantów wdrożeniowych.
Lider zespołu opracowującego Kodeks Profesjonalnego Postępowania Konsultanta Zarządzania. 
Specjalizuje się w następujących obszarach konsultingu: zarządzanie strategiczne, systemy zarządzania oraz ciągłe doskonalenie, budowanie wizerunku, zarządzanie zespołem projektowym oraz facylitacja pracy zespołów oraz mentoringu specjalistów w obszarach jakości, produkcji oraz zarządzania projektami doskonalącymi. 
Kreatywnie spełnia się prowadząc jako dyrektor kreatywny projekty rebrandingowe i csr'owe. Członek zarządu ds sprzedaży i promocji SKiTZ MATRIK. Wśród stałych klientów i na Facebook’u nazywana „Pani od ISO”. 

 

Krzysztof Brocławik

Adiunkt w Instytucie Psychologii WSB – NLU w Nowym Sączu. Stały współpracownik i wykładowca Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Instytutu Psychologii UJ i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Posiada certyfikat trenera zarządzania Office of Personal Management (USA) oraz certyfikaty Thames Valley University w Londynie w zakresie doradztwa i oceny, oraz treningu i rozwoju. Brał udział w wielu międzynarodowych projektach.

Założyciel GT Mentor. Doktor psychologii. Absolwent Uniwersytetu  Jagiellońskiego. Jest zwolennikiem aktywizujących metod nauczania. Z radością podejmuje się realizacji skomplikowanych zadań szkoleniowo-rozwojowych nastawionych na rozwiązanie specyficznych problemów klienta. Ekspert w zakresie oceny potencjału rozwojowego kandydatów na stanowiska menedżerskie i specjalistyczne.

Jego zainteresowania zawodowe to: dynamika małych grup i zespołów, rozwijanie kreatywności, nauczanie metodą studium przypadku, przywództwo, zachowania organizacyjne oraz zarządzanie zasobami ludzkimi.

 

Janusz Śliwa

Moim głównym polem zainteresowania w Szkole Konsultantów jest etyka, którą studiowałem w czasie studiów filozoficznych w Krakowie (5 semestrów) i w Innsbrucku (2 semestry). Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy szkoleniowej z organizacjami pozarządowymi, a także w rozwiązywaniu dylematów etycznych indywidualnych, zawodowych i organizacyjnych. Jestem zwolennikiem myślenia systemowego. Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania. Ponadto interesuję się psychologią społeczną, oraz rozwojem psychologicznym, umysłowym i duchowym człowieka.

 

Renata Muszyńska

Przedsiębiorca, menedżer, doradca i trener biznesu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie na stanowiskach zarządczych. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie i SGH w Warszawie, mgr ekonomii w specjalnościach zarządzanie firmą; zarządzanie zasobami ludzkimi. Specjalizuje się w tworzeniu strategii i misji organizacji, tworzeniu i optymalizacji struktur organizacyjnych, zarządzaniu strategicznym i zespołami ludzi, tworzeniu i ewaluacji biznes planów. Autorka artykułów z zakresu zarządzania strategicznego oraz autorskich programów szkoleniowych. Posiada certyfikat PRINCE 2 Fundation.

 

 

Aldona Kucner

Absolwentka Wydziału Marketingu i Zarządzania w Wyższej Szkole Zarządzania w Warszawie, jak również studiów podyplomowych z zakresu: Dziennikarstwa (w Uniwersytecie Wrocławskim) i Komunikacji Społecznej i Public Relations (w Wyższej Szkole Bankowej).  Szeroka, dwudziestoletnia praktyka w marketingu.

Obecnie trener i doradca wielu dolnośląskich firm. Właściciel firmy Q-Aldo Communication specjalizujących się w obszarach marketingu, innowacji i przedsiębiorczości. Członek Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania Matrik, posiadacz Międzynarodowego Certyfikatu Trenera Zarządzania Thames Valley University.

 

Tomasz Krzemiński

Menedżer, konsultant, trener. Właściciel firmy XELLECT. Specjalista w obszarze planowania strategicznego i rozwoju systemów zarządzania. Pełnił funkcje menedżerskie w dużych przedsiębiorstwach przemysłowych w działach organizacyjnych oraz strategii zarządzania. Zajmował się restrukturyzacją przedsiębiorstw w branży hutniczej. Uczestniczy w realizacji procesów zmian oraz kształtowaniu postaw pracowników. Pracuje z zarządami i menedżerami wszystkich szczebli. Posiada praktyczne doświadczenia w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi w obszarach: Zarządzanie strategiczne, Performance Management, Agile Project Management, Lean Startup, Business Model Design. Zajmuje się modelowaniem biznesu i jest zaangażowany w projekty związane z rozwojem innowacji oraz tworzeniem nowych przedsięwzięć biznesowych. Był pracownikiem naukowym Politechniki Śląskiej. Jako konsultant i trener brał udział w przedsięwzięciach realizowanych w ramach Rządowego Projektu-Polsko Szwajcarskiego ukierunkowanego na rozwój przedsiębiorczości w Polsce. Absolwent Politechniki Śląskiej kierunków Zarządzania oraz Informatyki. Autor koncepcji wspierających zarządzanie: GO Model Canvas, Strategic Pathfinding.

 

Sylwester Pietrzyk

Konsultant, trener, mentor, właściciel ASPEKT HR od 2006, posiadający Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania (2000), absolwent Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej (2005), szkoleń konsultanckich prowadzonych przez In Dialogue w Kopenhadze (2017). Uprawnienia na Asesora i Doradcę w procesach certyfikacji trenerów (2016). Wspiera organizacje w projektach HR, autor licznych artykułów w Harvard Busines Review i Personel i Zarządzanie.

 

Wojciech F. Szymczak

Trener, konsultant, coach; absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

W latach 1990 – 1993 zdobył doświadczenie w Biurze Prasowym Rządu Urzędu Rady Ministrów, gdzie między innymi negocjował warunki dostawy serwisu informacyjnego. Następnie (1992 – 1998) działalność sprzedażowa i menedżerska: zarządzanie zmianą, kierowanie firmami sprzedażowymi, prowadzenie negocjacji handlowych, prowadzenie grup sprzedażowych i sprzedaży bezpośredniej, zarządzanie firmami. Prezes Zarządu Egeria Consulting Experts Group. Członek Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK

Posiada certyfikaty:

  • Conterterrorism Training Group – Idcident Mamagement
  • Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania
  • ACTION LEARNING SET Advisor
  • International Coach ICC
  • International Advisor/Assessor Certifikate
  • EXTENDED DISK® - Certyfication Training
  • First Certificate in Organizational Development Consulting
  • Prince2 – Foundation

Prowadził projekty konsultingowe dotyczące diagnozowania organizacji (w tym badania kultury organizacyjnej, audyt kompetencji, budowania wizji, misji i strategii). Prowadzi autorskie programy z budowania poczucia własnej wartości, coachingu dla menedżerów, przywództwa, pracy zespołowej, zarządczych kompetencji menedżerskich.

 

 

 

Więcej informacji i zapisy:

mail: stowarzyszenie@matrik.pl

tel: 606 205 100

fb
Zapisz się do NEWSLETTERA:
newsletter
Na stronach internetowych Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności. Zgadzam się