Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania

Spotkania

Poniżej znajdziesz zaproszenia na warsztaty odbywające się w Warmińsko-Mazurskim Klubie Trenerów Zarządzania MATRIK. Kliknij w nazwę wydarzenia, żeby wyświetlić więcej szczegółów.

Archiwalne

Warmińsko-Mazurski KTZM: Action Learning - nauka poprzez działanie. 18.06.2018
17:00 - 21:00 Klub Pracowników UWM Baccalarium na terenie Kampusu UWM w Olsztynie - Kortowo, ul. Prawocheńskiego 4A 30 zł (Członkowie MATRIK - bezpłatnie)

Temat warsztatu

Action Learning - nauka poprzez działanie.

 

Osoba prowadząca

Marek Tumiłowicz – Prezes Stowarzyszenia Konsultantów i trenerów Zarządzania MATRIK, certyfikowany trener biznesu, mentor, coach, doradca i facylitator Action Learning oraz coach Action Learning WIAL, praktyk biznesu z blisko 30 letnim stażem zarządczym w przemyśle, handlu i sektorze usług bankowych.

Pracował w firmach z polskim i zagranicznym kapitałem, w przemyśle, handlu oraz bankach. Z wykształcenia mgr inż. towaroznawca, z zawodu manager, lider zespołów sprzedażowych, wdrożeniowiec zmian, trener biznesu, właściciel firmy doradczo-szkoleniowej. Lider Zespołu Projektowego "Strategia 2018" MATRIK.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i pedagogicznego studium podyplomowego oraz z zakresu zarządzania.Skończył Szkołę Trenerów Biznesu Moderator, Szkoły Coachów - The Art and Science of Coaching Ericson College, Szkoły Mentorów Collegium Wratislaviense, Szkoły Facylitatorów Action Learning Mentor oraz Szkoły Coachów Actinon Lerning WIAL.

Posługuje się biegle językiem niemieckim i rosyjskim a angielskim na poziomie komunikatywnym.
Pasjonują Go podróże, narciarstwo (jest instruktorem PZN, turystyka górska, kajakarstwo, muzyka i malarstwo.

 

Warsztat

W dzisiejszej dynamicznej rzeczywistości, gdy zmiany gospodarcze, społeczne dokonują się tak szybko, a postęp technologiczny jest tak duży, że rozwiązania z wczoraj mogą być nieaktualne dziś warunkiem przetrwania firm i organizacji jest umiejętność uczenia się w tempie co najmniej dorównującym zachodzącym zmianom.

Wynika z tego konieczność poszukiwania nowych metod rozwoju pracowników mających na celu budowanie zespołów zdolnych do szybkiego dostosowania się do zmian, oraz rozwiązywania wcześniej nie występujących, złożonych problemów. 

Pojawia się potrzeba kształcenia liderów budujących swoje kompetencje na doświadczeniu pracy z rzeczywistymi problemami i zespołami, przez podejmowanie rzeczywistych działań.

Potrzebom tym wychodzi naprzeciw metoda uczenia się poprzez działanie - Action Learning. To metoda zespołowego rozwiązywania problemów, która jednocześnie rozwija kompetencje oraz buduje zespoły i organizacje.

Łączy działanie oparte na rzeczywistych problemach zawodowych z uczeniem się wykorzystując zasoby wszystkich członków zespołu. Rozwiązuje problemy, występujące w firmie tu i teraz, dzięki ludziom, którzy mogą, chcą i wprowadzają zmiany na rzecz rozwoju organizacji, rozwijając przy tym swoje kompetencje, w kulturze wzajemnego uczenia się i współpracy.

 

Chcesz dowiedzieć się dlaczego Action Learning skutecznie rozwiązuje problemy?

Chcesz doświadczyć jak działa?

Przyjdź na warsztat!

 

Cel

Zapoznanie się i doświadczenie metodologii Action Learning, oraz możliwości jej stosowania.

 

Program

- Prawdziwe wyzwania – prawdziwe rozwiązania, Action Learning czyli nauka poprzez   działanie.

- Zakończeniem nauki jest działanie, a nie wiedza.

- Przełomowe strategie, trwałe rezultaty, zadziwiający przywódcy i zespoły.

- Sesja demonstracyjna Action Learning.                                           

- Podsumowanie sesji, wnioski dotyczące skuteczności i możliwości zastosowań metody.

 

Spotkanie i warsztat odbędzie się w Klubie Pracowników UWM Baccalarium na terenie Kampusu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie - Kortowo, ul. Prawocheńskiego 4A.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu i dokonanie opłaty w wysokości 30 w systemie Competit: http://competit.pl/w/1618/.

Spotkanie przewidziane jest na maksymalnie 25 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapraszam serdecznie,

Michał Czajkowski

Warmińsko-Mazurski KTZM: Automotywacja - trener sobie trenerem 28.05.2018
17:00 - 21:00 Baccalarium - Klub Pracowników UWM, ul. Romana Prawocheńskiego 4A, Olsztyn 30 zł (Członkowie MATRIK - bezpłatnie)

Temat warsztatu

Automotywacja – trener sobie trenerem.

Osoba prowadząca

Michał Czajkowski – trener, praktyk copywritingu i sprzedaży B2B, doświadczony wolny strzelec, pracownik i przedsiębiorca, koordynator Warmińsko-Mazurskiego Klubu Trenerów Zarządzania MATRIK. Na co dzień pracuje dla firmy szkoleniowo-konsultingowej 4Results (www.engage4results.pl). Na drodze życiowej i zawodowej wielokrotnie doświadczał konieczności samodzielnej pracy nad motywowaniem samego siebie do działania. Pasjonuje się wspieraniem i rozwijaniem ludzi, wydobywaniem z pojedynczych osób oraz zespołów, grup tego, co wartościowe, najlepsze. Dzieli się energią, wiedzą, doświadczeniem. Lubi ludzi. Wierzy w ludzi. Stara się tworzyć sytuacje pozwalające na przyglądanie się sprawom z różnych perspektyw. Chętnie posługuje się metaforą, żartem, inspiracjami z filmów, książek i obserwacji zachowań ludzi.

 

Warsztat

W pracy, w życiu zdarza się wiele momentów, w których musimy sobie samemu pomóc, żeby ruszyć z miejsca, działać, robić coś lepiej. Automotywacja to, jak się okazuje, pojęcie bardzo pojemne, opisywane modelami i teoriami. Każdy ma związane z nią własne doświadczenia. O automotywacji usłyszeć można w opowieściach dostępnych w sieci, spotykając ludzi czy czytając książki.

 

Warsztat o automotywacji dla trenerów skierowany jest, tak naprawdę, do każdego, kto doświadcza trudności ze zmobilizowaniem się do czegoś. Będziemy pracować warsztatowo, dzieląc się doświadczeniami i refleksjami w moderowanych dyskusjach, zaczerpniemy z inspiracji filmowych, będziemy mieć okazję do zmierzenia się z modelami i teoriami.

 

Postaram się uruchomić dostęp do różnych perspektyw, skorzystać z mądrości grupowej, zaangażować we wspólne tworzenie efektu warsztatu. Podzielę się swoimi doświadczeniami i refleksjami. W trakcie spotkania mam nadzieję na wspólne zastanowienie się m. in. na tym:

 

- czy rozmiar ma znaczenie?

- jak ważna jest pokora?

- jak humor pomaga w życiu?

- z kim przestawać, a z kim przestać?

- jak zadbać o energię?

- jak sprytnie nawigować?

- jak mierzyć siły na zamiary?

- co się ze mną dzieje?

- co z tą zmianą?

- jaki ze mnie typ?

- co mi robią emocje?

- co z tym stresem?

- czym różni się samoocena od poczucia wartości?

- jakie mogą być wnioski ze wzlotów i upadków?

 

Ten warsztat będą tworzyć uczestnicy. Stworzę do tego warunki. Wierzę, że udział w warsztacie będzie doświadczeniem wyjątkowym, a to, co każdy zabierze z niego dla siebie, czymś przydatnym do wdrożenia w życiu i wykorzystania w pracy trenerskiej, menedżerskiej, konsultanckiej.

 

Spotkanie i warsztat odbędzie się w Klubie Pracowników UWM Baccalarium na terenie Kampusu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie - Kortowo, ul. Prawocheńskiego 4A.

 

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu i dokonanie opłaty w wysokości 30 w systemie Competit: http://competit.pl/w/1618/.

 

Spotkanie przewidziane jest na maksymalnie 25 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapraszam serdecznie,

Michał Czajkowski

Warmińsko-Mazurski KTZM: Wirtualna rzeczywistość w szkoleniach – gra VR „Misja księżyc” i dyskusja. 10.04.2018
17:00 - 20:00 Klub Pracowników UWM Baccalarium na terenie Kampusu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie - Kortowo, ul. Prawocheńskiego 4A 30 zł (Członkowie MATRIK - bezpłatnie)

Temat warsztatu

Wirtualna rzeczywistość w szkoleniach – gra VR „Misja Księżyc” i dyskusja.

 

Osoba prowadząca

Roman Iwasieczko

Trener biznesu, Coach ICC, Master NLP, HR Biznes Partner. Współzałożyciel VR Training Sp. z o.o. – pierwszej w Polsce firmy wykorzystującej wirtualną rzeczywistość w szkoleniach miękkich. Współzałożyciel Self Training Sp. z o.o. – producenta informatycznych symulacji szkoleniowych z zakresu negocjacji WINegocjacje.com

 

Od 2000 roku trener biznesu, umiejętności negocjacyjnych, sprzedażowych, motywacyjnych i menedżerskich. W ramach realizowanych projektów zajmuje się rozwojem kadry kierowniczej, programami sprzedażowymi, rekrutacyjnymi i outplacementowymi. Tworzy i realizuje badania typu Assessment Center, Development Center oraz oceny 360 stopni. Swoje doświadczenia i umiejętności przekazuje poprzez szkolenia, coachingi, wdrożenia, certyfikacje, superwizje i rozwój kadry trenerów wewnętrznych w firmach. Posiada bogate, praktyczne doświadczenie w sprzedaży, negocjacjach biznesowych, rekrutacji, zarządzaniu zespołami handlowymi, rozwijaniu kadry menedżerskiej oraz zarządzaniu projektami szkoleniowymi (10 lat stanowiska menedżerskie, 5 lat Szef Projektu Szkoleniowego, 3 lata HR Biznes Partner). W ramach prowadzonych szkoleń i warsztatów wykorzystuje autorskie, fabularne gry szkoleniowe; innowacyjne, komputerowe symulacje biznesowe oraz aplikacje wirtualnej rzeczywistości, których jest pomysłodawcą i współproducentem. Posiada następujące certyfikaty: Coach ICC, Praktyk i Master NLP (The Society of Neuro-Linguistic Programming – Christina Hall), Insights Discovery, Hogan Assessment Certification, HRD BP. Ponad 7000 zrealizowanych godzin szkoleniowych; ponad 500 godzin szkoleń typu „Train the Trainers”; ponad 100 godzin wstąpień jako mówca inspiracyjny – Konferencje, Targi Pracy, eventy biznesowe i kulturalne; ponad 600 godzin Assessment & Development Center; ponad 1000 godzin prowadzonych rekrutacji; ponad 5000 godzin pracy coachingowej – live coaching, business coaching, coaching & training on the job, executive coaching, outplacement & career coaching.

 

W poprowadzeniu warsztatu Romanowi pomoże:

Marta Malinowska

Pasjonatka komunikacji. W tym obszarze szkoli pomagając ludziom rozumieć oraz wyrażać uczucia i intencje, by osiągać oczekiwane efekty. Trenerka (Projekt S) z długoletnim doświadczeniem menedżerskim w marketingu i rozwoju rynku. Uzyskała dyplom trenerki biznesu i certyfikat trenerski DISC. Ukończyła pedagogikę, marketing oraz studia z zakresu budowania strategii społecznej odpowiedzialności biznesu (SCR). Pomaga zespołom w rozwoju umiejętności budowania relacji z klientami. Menedżerów wspiera w podnoszeniu standardów zarządzania zespołem i rozwijaniu kompetencji przywódczych. Pracując z ludźmi skupia się na podniesieniu efektywności komunikacji oraz rozwoju mocnych stron. Wartości, którymi kieruje się w pracy to szacunek i zaufanie. Przekazuje je uczestnikom swoich szkoleń.

 

Gra – Misja Księżyc

Uczestnicy wcielają się w rolę tajnej organizacji, której celem jest bezpieczne przetransportowanie setek milionów Ziemian pomiędzy planetami. Aby tego dokonać muszą poznać zasady budowania statków kosmicznych zdolnych do zrealizowania takiego zadania. Niestety nie potrafią tego robić, ale wiadomo, że umiejętność taką posiadają pozaziemskie cywilizacje. Statek kosmiczny jednej z nich rozbił się na planecie Wenus. Dokonując oględzin wraku można skopiować ich działanie. Ale niestety został on skradziony przez organizację terrorystyczną, która za jego zwrot żąda okupu. Jeśli nie dostanie go na czas – zniszczy pozostałości statku. Jako, że z terrorystami się nie negocjuje, uczestnicy muszą jak najszybciej go odnaleźć. Jeśli nie zrobią tego dostatecznie szybko terroryści dotrzymają słowa. Czas zatem, z pomocą wirtualnej rzeczywistości, wyruszyć w kosmos…

 

Gra podzielona jest na dwie części: pierwsza to zebranie i analiza informacji z dostępnych źródeł i dokładne ustalenie miejsca gdzie znajduje się wrak. Druga to opłacenie kosztów odzyskania wraku (analizy i transportu).

 

Uczestnicy kolejno będą udawać się na Księżyc, gdzie można znaleźć cenne wskazówki od świadków zdarzeń, które miały miejsce na Wenus, aby zrealizować cel gry. Wśród księżycowych kraterów znajdują się miejsca, które dostarczą niezbędnych wskazówek do tego, aby misja zakończyła się sukcesem.

 

Perfekcja w odwzorowaniu powierzchni Księżyca, połączona z efektem immersji (pełnego zanurzenia się w wykreowanym świecie) jaki daje wirtualna rzeczywistość, sprawia, że uczestnicy doświadczą niespotykanej dotąd kumulacji emocji. Wynikają one nie tylko z pasjonującego celu gry ale z możliwości przebywania wśród zapierających dech w piersiach, krajobrazach jakie mogły być do tej pory udziałem jedynie kosmonautów, którzy mieli okazję przebywać i poruszać się po Księżycu.

 

Dlaczego wirtualna rzeczywistość

Szkolenia prowadzone z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości, charakteryzują się niespotykaną efektywnością. Dzieje się tak dzięki temu, że uczestnicy w pełni zanurzają się w świat, w którym mogą poznawać, ćwiczyć i rozwijać pożądane kompetencje, zapominając, że są na sali szkoleniowej, nie zwracając uwagi na innych uczestników, czy nawet trenera. Całkowicie pochłonięci są wykonywaniem zaprojektowanych zadań, a po ich realizacji potrafią skutecznie wdrażać je w realnym świecie i nabywają praktycznych umiejętności co i jak robić w swojej pracy.

 

Prowadzenie szkoleń z wykorzystaniem rzeczywistości wirtualnej jest rozwiązaniem innowacyjnym i niestandardowym. W związku z tym, że jest to technologia dopiero wdrażana na świecie, szkolenie w takiej formie jest gwarancją nowych, niespotykanych dotąd, emocjonujących przeżyć, których celem jest maksymalne zaangażowanie uczestników w szkolenie i wysoki efekt rozwijający pożądane kompetencje.

 

Wirtualna rzeczywistość nie narzuca żadnych ograniczeń. Sprawia, że każde szkolenie staje się niepowtarzalnym przeżyciem, które, dzięki towarzyszącym mu emocjom, głęboko zapada w pamięć na poziomie przekazywanej wiedzy oraz niepostrzeżenie szlifuje i utrwala zdobywane umiejętności, a także kształtuje pożądane postawy. 

 

Spotkanie i warsztat odbędzie się w Klubie Pracowników UWM Baccalarium na terenie Kampusu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie - Kortowo, ul. Prawocheńskiego 4A).

 

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu i dokonanie opłaty w wysokości 30 zł do 9 kwietnia 2018 (poniedziałek) do godziny 20:00 w systemie Competit: http://competit.pl/w/1618/.

 

Spotkanie przewidziane jest na maksymalnie 24 osoby. Decyduje kolejność zgłoszeń!

 

Zapraszam serdecznie,

Michał Czajkowski

Warmińsko-Mazurski KTZ: Praktyczny przegląd wybranych narzędzi szkoleniowych 29.03.2018
17:00 - 19:00 Klub Pracowników UWM Baccalarium; Olsztyn - Kortowo, ul. Prawocheńskiego 4A 30 zł (Członkowie MATRIK - bezpłatnie)

Temat spotkania:

Praktyczny przegląd wybranych narzędzi szkoleniowych (ćwiczenie, sondowanie, gra)

Warsztat jest kierowany zarówno do wszystkich zainteresowanych rozwojem przy wykorzystaniu metod szkoleniowych, a także osób, które chcą ich doświadczyć.

 

Tym razem będziemy pracować z czterema trenerami – specjalistami w swoich dziedzinach:

Julita Richter – trenerka, audytorka, konsultantka i projektantka. Specjalizuje się w obszarze bezpieczeństwa i jakości żywności. Szkoli audytorów wewnętrznych systemów bezpieczeństwa żywności. Prowadzi szkolenia i warsztaty otwarte oraz dedykowane dla klientów instytucjonalnych. Absolwentka Akademii Rolniczo Technicznej w Olsztynie (Wydział Technologii Żywności) oraz podyplomowych studiów: Trenerów Biznesu, Oświaty i Administracji (Uniwersytet SWPS we współpracy z Instytutem Treningu i Psychoterapii w Warszawie), Managerów Jakości (UWM w Olsztynie) oraz Kompetencji Psychologicznych w Zarządzaniu Potencjałem Ludzkim (Międzynarodowa Szkoła Managerów).

Julita zaangażuje nas prowadząc warsztat oparty na ćwiczeniu z zakresu budowania zespołu. Popracujemy w obszarze współpracy i synergii wynikającej ze zgodnej kooperacji wielu osób. Dostaniemy inspirację i materiał do wykorzystania w praktyce trenerskiej, konsultacyjnej i menedżerskiej.

 

Jerzy Kawa – trener, konsultant, ekonomista, Prezes Oddziału Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Olsztynie. Realizował się jako pracownik naukowo-dydaktyczny, już nieistniejącej,  Katedry Ekonomii i Administrowania Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Stworzył i przeprowadził wiele programów szkoleniowych, warsztatów i wykładów z obszaru zarządzania, marketingu, etyki zawodowej oraz savoir vivre. W trakcie swojej drogi zawodowej pracował i współpracował z korporacjami z branży oponiarskiej oraz z sieciowymi agencjami reklamowymi. Członek Olsztyńskiej Grupy Wsparcia Biznesu oraz WMZPP „Lewiatan”. Prowadzi własną firmę doradczą CV Market.

Jerzy poprowadzi sesję sondowania problemu na przykładzie tematu: „przedsiębiorcy nie rozumieją korzyści ze sponsoringu sportowego”. Poznamy sposób pracy w modelu pracy zaproponowanym przez prowadzącego i zastanowimy się, jak można przenieść go na pracę trenerską i konsultacyjną.

 

Krzysztof Szewczak i Wiktor Wołoszko - trenerzy i projektanci gier szkoleniowych w GraSzkoleniowa.pl. Entuzjaści uczenia przy wykorzystaniu gier. Wierzą, że praca w metaforze, angażowanie uczestników, dawanie im niezapomnianych wrażeń i pomoc w przełożeniu wniosków na realia pracy oraz życia pozwala na efektywniejszy rozwój. Zanim pochłonął ich świat gier szkoleniowych, doświadczenie zawodowe zdobywali pracując m.in. w obszarze HR oraz w roli trenera. Absolwenci Wydziału Psychologii KUL.

Krzysztof i Wiktor przeprowadzą autorską grę szkoleniową dotyczącą asertywności. Przejdziemy cały proces: pełną doświadczeń rozgrywkę, refleksję i grupowe wyciągnięcie wniosków, wspólne odniesienie do teorii oraz poszukanie przełożenia na praktykę. 

 

Michał Czajkowski – trener, konsultant, koordynator Warmińsko-Mazurskiego Klubu Trenerów Zarządzania MATRIK. Organizator Kursu Trenerów Zarządzania MATRI (Olsztyn, maj 2018 http://www.matrik.pl/szkola-matrik/kurs-trenerow-zarzadzania). Absolwent Wydziału Zarządzania UW i Szkoły Trenerów STER. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w sprzedaży B2B, obsłudze klientów korporacyjnych i marketingu w firmach różnych branż oraz jako przedsiębiorca, a w roli trenera jako wolny strzelec. Obecnie pracuje w firmie szkoleniowo-doradczej 4Results (engage4results.pl) jako trener i menedżer odpowiedzialny za relacje biznesowe z klientami. Szkoli w obszarach angażowania, modelowania biznesowego, współpracy w zespole, zarządzania zmianą. Lubi krótkie formy. Wierzy w mądrość grupową. Odnajduje się w pomaganiu innym trenerom. 

Michał zaproponuje trzy krótkie ćwiczenia sprawdzające się w inicjowaniu procesu rozwojowego w obszarach: stylów zarządzania, sprzedaży oraz współpracy w zespole. Po każdym z nich odniesiemy się do jego uniwersalności i możliwości modyfikacji do potrzeb różnych grup. 

 

Spotkanie i warsztat odbędzie się 29 marca (17:00 – 19:00) w Klubie Pracowników UWM Baccalarium na terenie Kampusu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie - Kortowo, ul. Prawocheńskiego 4A).

 

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu i dokonanie opłaty w wysokości 30 zł do 29 marca 2018 (czwartek) do godziny 16:00 w systemie Competit: http://competit.pl/w/1618/.

 

Spotkanie przewidziane jest na maksymalnie 20 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapraszam serdecznie,

Michał Czajkowski

 

Warmińsko-Mazurski KTZM: Aktywizujące narzędzia pracy trenera 26.02.2018
17:00-21:00 Baccalarium - Klub Pracowników Uwm 30 zł

Temat spotkania

 

Aktywizujące narzędzia pracy trenera

 

Warsztat jest kierowany zarówno do czynnych trenerów posługujących się w pracy szkoleniowej Cyklem Kolba, jak i osób myślących o byciu trenerem lub wykorzystywaniu metod warsztatowych w praktyce menedżerskiej, a także coachingowej i doradczej.

Głównym celem szkolenia jest przedstawienie i praktyczne przećwiczenie przygotowanych przez Marcina Krukara autorskich narzędzi trenerskich przydatnych na różnych etapach procesu szkoleniowego, począwszy od badania potrzeb, przez prowadzenie szkolenia (integrację, poszczególne etapy Cyklu Kolba), aż po fazę wdrożenia.

 

W programie:

  1. Wprowadzenie do szkolenia
  2. Narzędzia projektowania szkolenia
  3. „Strzała” – zbieranie oczekiwań szkoleniowych
  4. „Piłeczka” – budowanie nastawienia do szkolenia
  5. „Domek z kart” – decyzyjność i zarzadzanie ryzykiem
  6. „Samochodzik” – komunikacja w organizacji, rola managera
  7. „Mapa” – bariery w komunikacji
  8. PDW – wdrażanie zdobytych kompetencji
  9. Wszystkie te narzędzia, które uda nam się przećwiczyć w ramach dostępnego czasu…
  10. Podsumowanie i zakończenie

Doświadczeni trenerzy poznają autorskie ćwiczenia prowadzącego, dostaną błogosławieństwo do ich używania (pod warunkiem zaznaczenia, kto jest ich autorem). Osoby rozważające zostanie trenerem (także w ramach majowego kursu trenerskiego organizowanego w Olsztynie przez MATRIK, który poprowadzi Marcin Krukar) doświadczą „pracy Kolbem” i zyskają materiał ułatwiający decyzję o wyborze drogi trenerskiej. Dla każdej z osób biorących udział w warsztacie źródłem satysfakcji, inspiracji i doświadczenia będzie okazja do pobycia uczestnikiem.

 

Osoba prowadząca

Marcin Krukar – trener specjalizujący się w rozwoju trenerów (szkolenia train the trainers), kompetencji menedżerskich, metodach efektywnej pracy zespołowej, komunikacji perswazyjnej, negocjacjach, wystąpieniach publicznych, obsłudze klienta oraz sprzedaży w oparciu o relacje. Szkoli od 2003 roku. Ma za sobą ponad 12 000h pracy z różnorodnymi grupami, ponad 2 500h doradztwa i konsultacji biznesowych. Działa w oparciu o Standard HRD BP, co oznacza, że jego szkolenia są efektywne biznesowo, a ich efekty są mierzalne. Przez 3 lata był Koordynatorem Zespołu Trenerów Wewnętrznych i trenerem w PKP Intercity. Jest również pracownikiem dydaktycznym Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Posiadacz Międzynarodowego Certyfikatu Trenera Zarządzania w zakresie treningu, uczenia się i rozwoju wydawanego przez MATRIK & Edexcel i BTEC Professional Qualifications. Właściciel firmy NERAIDA – Szkolenia z Pasją, Menedżer Projektów Szkoleniowych. Jest Członkiem Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK oraz Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR.

 

Spotkanie i warsztat odbędzie się w Klubie Pracowników UWM Baccalarium na terenie Kampusu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie - Kortowo, ul. Prawocheńskiego 4A).

 

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu i dokonanie opłaty w wysokości 30 zł do 26 lutego 2018 (poniedziałek) do godziny 16:00 w systemie Competit: http://competit.pl/w/1618/.

Spotkanie przewidziane jest na maksymalnie 20 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń!

 

Zapraszam serdecznie,

Michał Czajkowski

 

 

 

 

fb
Zapisz się do NEWSLETTERA:
newsletter
Na stronach internetowych Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności. Zgadzam się