Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania

Spotkania

Archiwalne

Superwizja w coachingu – przegląd wiedzy i refleksje nad praktyką 14.01.2019
17:45-21:00 Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja Al. Politechniki 1, 93-590 Łódź 30

Warsztat przygotowany na podstawie wiedzy zebranej w Polskim Towarzystwie Superwizji Coachingu oraz na podstawie własnej praktyki superwizorskiej.

Najważniejszym narzędziem w pracy coacha jest on sam.

Jest profesjonalistą, jeśli zależy mu na rozwoju samoświadomości.

 

Temu służy superwizja coachingu - dostarczyć doświadczenie, w toku którego coach będzie mógł znaleźć się w sytuacji ekspozycji - ujawnienia jak myśli, czuje, zachowuje się - by otrzymał odpowiedzi jak jest odbierany przez innych i na tej podstawie poddał analizie swoją postawę, uczucia, myśli.

 

Podczas spotkania Klubu uczestnicy:

 

1. Poznają kluczowe pojęcia związane z superwizją coachingu

2. Dowiedzą się o procesowym charakterze doświadczenia superwizyjnego

3. Przedyskutują korzyści i obawy związane z uczestnictwem w superwizji coachingu

4. Będą uczestniczyli w doświadczeniu rozwijającym umiejętność kontaktu

 

Zajęcia poprowadzi: Łada Drozda – trenerka, konsultantka i coach z 25-letnim doświadczeniem biznesowym.

Od 2003 pracuje w House of Skills w Warszawie. Od 2008 jest wykładowczynią i superwizorką coachingu w Podyplomowym Studium Coachingu i Mentoringu (Laboratorium Psychoedukacji we współpracy ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie). Od 2017 prowadzi cotygodniową, autorską audycję Emocjonalny ład w ChilliZet. 

Jest autorką książki pt „Na arenie biznesu. Z życia coacha i szkoleniowca” Lubi towarzyszyć ludziom w rozwoju.

Ciekawią ją ich potrzeby, motywacje i wybory; umie słuchać i zadawać trafne pytania. W różnorodności ludzkich zachowań dostrzega charakterystyczne, indywidualne mechanizmy. Wiedza psychologiczna pozwala jej sięgać pytaniami do ich źródeł.

Lubi malarstwo Jerzego Nowosielskiego, Wojciecha Fangora, czytanie książek, jazdę na rowerze, śpiewanie, teatr, las i smak truskawek wczesnym latem. Odpoczywa gotując dla rodziny i przyjaciół a także podróżując.

 

Rejestracja odbywa się w formie elektronicznej http://competit.pl/w/1602/

wystarczy wybrać opcje zgłosić się i dokonać przelewu, który jest jednocześnie potwierdzeniem udziału w spotkaniu

(30 zł na pokrycie kosztów wynajęcia sali i cateringu).

 

Ze względów formalnych bardzo prosimy o regulowanie płatności poprzez system Competit.

 

Informacja o spotkaniu ukazała się także na Facebooku: https://www.facebook.com/events/324101591648437/

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Joanna Jatczak Koordynatorka Łódzkiego Klubu Trenerów Zarządzania MATRIK

Joanna Ulowska i Marzena Wolańska -Miśtak Asystentki koordynatora

 

 

Superfeedback – gra szkoleniowa 10.12.2018
18:00-21:00 Poleski Ośrodek Sztuki, ul. Krzemieniecka 2a 30 zł

 

Superfeedback – gra szkoleniowa


Warsztat SUPERFEEDBACK poświęcony będzie asertywnej komunikacji, a konkretnie sztuce dawania konstruktywnej informacji zwrotnej. Zastanowimy się jak najlepiej udzielać feedbacku, zarówno tego, który odnosi się do korygowania zachowań, jak i tego doceniającego sukcesy. W obydwu przypadkach warto zadbać o to, aby feedback miał właściwą strukturę i opierał się na bezdyskusyjnych faktach. Podczas spotkania uczestnicy poznają narzędzie wspierające budowanie kultury feedbackowej w firmach - grę SUPERFEEDBACK, która w atrakcyjnej formie pozwala nauczyć innych, jak w praktyce udzielać informacji zwrotnej. Realne sytuacje z życia pracowników / casy pomagają dostrzec potencjał i poznać zasady właściwego feedbacku, a rywalizacja pomiędzy zespołami angażuje uwagę i wzmacnia proces uczenia się. Uczestnicy warsztatu:
-poznają narzędzia służące do podniesienie kompetencji związanych z dawaniem informacji zwrotnej;

- przećwiczą model DEEP, dzięki któremu zwiększa się prawdopodobieństwo, że osoba, która otrzymuje feedback przemyśli i zmieni swoje zachowanie.


Rejestracja odbywa się w formie elektronicznej http://competit.pl/w/1602/


wystarczy wybrać opcje zgłosić się i dokonać przelewu, który jest jednocześnie potwierdzeniem udziału w spotkaniu (30 zł na pokrycie kosztów wynajęcia sali i cateringu).

Ze względów formalnych bardzo prosimy o regulowanie płatności poprzez system Competit.


Informacja o spotkaniu ukazała się także na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/270746406977066/

 

Serdecznie zapraszamy!
Joanna Jatczak
Koordynatorka Łódzkiego Klubu Trenerów Zarządzania MATRIK


Marzena Wolańska -Miśtak
Asystentka koordynatora

 


Warsztat poprowadzi:
Anka Łoza-Dzidowska


Jestem certyfikowanym trenerem i coachem oraz dyplomowanym grafikiem. Zawodowo działam na dwóch płaszczyznach – artystycznej i szkoleniowej. Projektuję i wymyślam wizualne formy komunikacji – znaki graficzne, ilustracje oraz metaforyczne pomoce dla trenerów i coachów oparte o autorskie fotografie. Specjalizuję się w procesach związanych ze zmianą już istniejącego, lub wykreowaniem zupełnie nowego wizerunku firm. W moim wykonaniu rebranding oznacza nie tylko lifting wizualny, ale również pracę nad zmianą postaw i zachowań ludzi. Od lat graficznie i merytorycznie wspieram liderów firm w budowaniu ich profesjonalnego wizerunku. Od kilkunastu lat prowadzę różnorodne warsztaty i szkolenia rozwojowe dla biznesu. Potrafię uruchomić kreatywność w każdym uczestniku warsztatu. Główne obszary specjalizacji szkoleniowych to: trening menedżerski, komunikacja interpersonalna, asertywność, autoprezentacja, kreatywność, inteligencja emocjonalna, budowanie zespołu, komunikacja i współpraca w zespole, umiejętności trenerskie, obsługa klienta.
Zrealizowałam kilkaset dni szkoleniowych, przeszkoliłam kilka tysięcy uczestników. Współpracowałam m.in. z takimi klientami jak Exbis Eksperci Biznesmenom, ING, FUCHS OIL, BZ WBK, PKO SA, PKO Leasing, ZUS, ARiMR, PGE, KGHM, Tauron i inne. Jestem twórcą własnej marki ZWROTNICA – PROJEKTOWANIE ZMIANY, która od ponad 5 lat działa na rynku szkoleniowym, proponując autorskie narzędzia do pracy z metaforą.

Zapraszam na stronę:
http://zwrotnica.net/
http://sklep.zwrotnica.net/

Jak wdrożyć pracownika? Gra Ocean możliwości - narzędzie do onboardingu 08.10.2018
18:00-21:00 Poleski Ośrodek Sztuki, u. Krzemieniecka 2A

Gra Ocean Możliwości© to przede wszystkim narzędzie, które w założeniu ma służyć rozwojowi grupy ale też i samego trenera. Przygotowane scenariusze służą jako gotowe narzędzia do pracy. Natomiast sama mata, karty oraz gadżety ze skrzyneczki mogą także posłużyć jako inspiracja do tworzenia swoich własnych scenariuszy.
Gra zaprojektowana jest w ten sposób, że dzięki różnym scenariuszom można ją wykorzystywać zarówno w szkoleniach teambuildingowych, jak i szkoleniach związanych z tematem komunikacji interpersonalnej

.
W załączonych scenariuszach znajdują się też takie, które można zastosować przy rozwijaniu kompetencji związanych z wyznaczaniem priorytetów, czy myśleniem strategicznym.
Ocean Możliwości© to również doskonałe narzędzie do coachingu grupowego i indywidualnego.
Gra w wersji zespołowej przewidziana jest dla grup od 6 do 20 osób.
Czas rozgrywki to w zależności od scenariusza od 60 do 120 minut.


Podczas spotkania Klubu uczestnicy:
● Poznają genezę gry
● Będą mogli poznać założenia gry i możliwości jej wykorzystanie m.in. w procesie wdrażania nowych członków organizacji
● Doświadczyć rozgrywki w grze Ocean możliwości


Zajęcia poprowadzi: Agata Staszewska

 

Trener kształtujący kompetencje managerskie, konsultant, praktyk zarządzania zespołami, wieloletni HR Manager w międzynarodowych korporacjach oraz HR Dyrektor w spółce z polskim kapitałem. Absolwentka Wydziału Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Specjalistka z zakresu szkoleń
z prawa pracy oraz szkoleń dla liderów.
Karierę zawodową rozpoczynała na stanowisku Asystentki Zarządu, następnie pracowała jako specjalista ds. księgowości i płac, specjalista zarządzania zasobami ludzkimi a następnie jako HR Manager i HR Dyrektor. Podczas swojej drogi zawodowej odbyła wiele szkoleń i kursów min. Crestcom Bullet Proof Manager – GSI Group, szkolenia z tematyki Akademii Lidera, Zarządzania w XXI wieku, szkoleń zawodowych dot. Prawa Pracy i rozliczania czasu pracy. W roku 2013 zakończyła szkolenie trenerskie w Instytucie Skutecznego Działania. Współtwórca gry szkoleniowej Ocean Możliwości.
W szkoleniach z zakresu komunikacji, zarządzania zespołem, motywacji pracowników wykorzystuje swoją wiedzę z zakresu analizy transakcyjnej.


Rejestracja odbywa się w formie elektronicznej http://competit.pl/w/1602/
wystarczy wybrać opcje zgłosić się i dokonać przelewu, który jest jednocześnie potwierdzeniem udziału w spotkaniu (30 zł na pokrycie kosztów wynajęcia sali i cateringu).

Ze względów formalnych bardzo prosimy o regulowanie płatności poprzez system Competit.


Informacja o spotkaniu ukazała się także na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1442430302554489/


Serdecznie zapraszamy!


Joanna Jatczak
Koordynatorka Łódzkiego Klubu Trenerów Zarządzania MATRIK


Marzena Wolańska -Miśtak
Asystentka koordynatora

Transfer wiedzy w zespole handlowym. 17.09.2018
17:45-21:00 Poleski Ośrodek Sztuki, u. Krzemieniecka 2A 30 zł

Studium przypadku #FiberTeam- największego w Polsce zespołu handlowców na rynku usług telekomunikacyjnych.
Z jednej strony wysokie oczekiwania ze strony właścicieli, szefów – comiesięczne rozlicznie z realizacji celów sprzedażowych. Z drugiej: oczekiwania klientów co wysokiej jakości usług, również wiedzy i merytorycznego przygotowania handlowców. To codzienność managera zarządzającego zespołem handlowym, na każdym poziomie. Jak połączyć nacisk na wynik i jednocześnie zadbać o właściwe wyszkolenie handlowca? Właśnie o tym jak to zrobić w prosty i skuteczny sposób będziemy rozmawiać w czasie warsztatów.


DLA KOGO:


1. Dla osób, które zarządzają zespołami, nie tylko handlowymi.
2. Dla tych, którym zależy na efektach pracy zespołu.
3. Dla dbających o rozwój swój i członków zespołu.
4. Dla każdego, kto jest częścią zespołu.


W CZASIE WARSZTATÓW UCZESTNICY:


1. Poznają historię i założenia #FiberTeamu – do czego został powołany, jak pracuje, jakie wyniki osiąga
2. Poznają metody pracy #FiberTeamu - w szczególności metodę transferu i treningu #FiberT.
3. Będą uczestnikami mini sesji #FiberT
4. Wymienią się swoimi doświadczeniami w zakresie transferu wiedzy w zespole handlowym


Prowadzący: Rafał Piekarski


Obecnie Dyrektor Sprzedaży Aktywnej w Orange Polska, od 22 lat zarządzający zespołami handlowymi w następujących firmach : Coca – Cola , Citibank, Orange Polska.
Specjalista w zakresie zarządzania rozproszonymi zespołami sprzedażowymi, szczególnie w modelu agencyjnym. Kilkukrotnie przygotowywał i wdrażał zmiany w kanałach sprzedaży w firmach, w których pracował.
Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia zawodowego.


Rejestracja odbywa się w formie elektronicznej http://competit.pl/w/1602/
wystarczy wybrać opcje zgłosić się i dokonać przelewu, który jest jednocześnie potwierdzeniem udziału w spotkaniu (30 zł na pokrycie kosztów wynajęcia sali i cateringu).   

Ze względów formalnych bardzo prosimy o regulowanie płatności poprzez system Competit.


Informacja o spotkaniu ukazała się także na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/299272827518160/


Serdecznie zapraszamy!


Joanna Jatczak
Koordynatorka Łódzkiego Klubu Trenerów Zarządzania MATRIK


Joanna Ulowska i Marzena Wolańska -Miśtak
Asystentki koordynatora

Łódzki KTZM: Sztuka umiaru w pracy trenera 11.06.2018
17:30-20:30 Restauracja na Językach; Tymienieckiego 20 30 zł - Członkowie Stowarzyszenia MATRIK bezpłatnie

 

     Zapraszamy na kolejne spotkanie Łódzkiego Klubu Trenerów Zarządzania MATRIK.

 

     Termin: 11.06.2018 r., godz. 17:30– 21:00.

 

     Miejsce: Restauracja "Na językach", Łódź, Tymienieckiego 20.

 

 

     Warsztat poprowadzi dla nas Agnieszka Forzpańczyk - specjalistka ds szkoleń i rozwoju osobistego,       

          certyfikowany trener szybkiego czytania.

 

 

     Temat spotkania:Sztuka umiaru w pracy trenera

 

     Szczegóły dotyczące warsztatu w zaproszeniu.

 

     Rejestracja odbywa się w formie elektronicznej http://competit.pl/w/1602/.

 

     wystarczy wybrać opcje, zgłosić się i dokonać przelewu, który jest jednocześnie potwierdzeniem udziału

     w spotkaniu (30 zł na pokrycie kosztów wynajęcia sali i cateringu).

 

 

     Serdecznie zapraszamy!

 

     Joanna Jatczak - Koordynatorka Łódzkiego Klubu Trenerów MATRIK

 

     Joanna Ulowska i Marzena Wolańska-Miśtak - Asystentki koordynatora.

 

 

Ponadto pół godziny przed warsztatem, zapraszamy na Matrik Cafe, które jest formą swobodnej dyskusji podczas której będziemy mieli okazję

 

lepiej się poznać na stopie zawodowej i nie tylko...oraz wymienić wizytówkami.

fb
Zapisz się do NEWSLETTERA:
newsletter
Na stronach internetowych Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności. Zgadzam się