Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania

Spotkania

Archiwalne

Lubuski KTZM: Mitologia rozwoju osobistego 25.01.2017
17:00 - 20:30 30 zł (członkowie MATRIK bezpłatnie)

Serdecznie zapraszamy na warsztat:

 

Mitologia rozwoju osobistego


Rynek rozwoju osobistego pełny jest wartościowych narzędzi i metod. Sprawdzonych podejść, rzetelnej wiedzy, działających teorii. 
Pełny jest też wypaczeń, bzdur rozwojowych i miałkich koncepcji. I w tych właśnie się „potaplamy”. Nie bo to, by dać się oblepić błotu, ale po to, żeby w tym obszarze poruszać się w sposób odpowiedzialny. Celem szkolenia jest bowiem pokazanie, co to znaczy zajmować się rozwojem opartym na dowodach. 
 
Trener: Rafał Żak 
Zajmuje się rozwojem ludzi i organizacji. Robi to w czterech rolach: trenera, mówcy, coacha i autora tekstów. 
Jako trener lubi pracę z grupami wysokiego potencjału, czyli osobami, które swoimi codziennymi działaniami przyczyniają się do rozwoju całych organizacji. W roli mówcy stara się łączyć atrakcyjność przekazu z zawartością merytoryczną, której niewiele można zarzucić. Jako coach (akredytacja ICF) pracuje głównie z menedżerami w zakresie business coachingu. Jest autorem książek "Rozwój osobisty. Instrukcja obsługi” oraz „Nie myśl, że NLP zniknie”.
fb
Zapisz się do NEWSLETTERA:
newsletter
Na stronach internetowych Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności. Zgadzam się