Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania

European Management Consultant - competency development programme

Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK 1 września 2015 r. rozpoczęło realizację międzynarodowego projektu „European Management Consultant - competency development programme” realizowanego w partnerstwie strategicznym z organizacjami  z Danii, Bułgarii i Holandii. Projekt jest realizowany w ramach Programu Erasmus+, akcja 2: Partnerstwa strategiczne.  Nr 2015-1-PL01-KA202-017065.

 

Celem tego projektu jest stworzenie Szkoły Konsultantów Zarządzania w Polsce opartej na międzynarodowych standardach i kształcącej w obszarze najbardziej pożądanych kompetencji w polskich firmach.

 

W ramach projektu „European Management Consultant - competency development programme” przeprowadziliśmy badania wśród zarządów przedsiębiorstw czterech krajów europejskich, które dostarczyły niezwykle cennych informacji. Na podstawie wyników stworzyliśmy profil konsultanta zarządzania. W badaniu wzięło udział 208 przedsiębiorstw. Raportych z tych badań można pobrać poniżej.

 

Raporty do pobrania:

 Badanie potrzeb klientów – oczekiwania biznesu względem konsultantów zarządzania

 

Usługi edukacyjne dla konsultantów w wybranych krajach

fb
Zapisz się do NEWSLETTERA:
newsletter
Na stronach internetowych Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności. Zgadzam się