Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania

Certyfikacja

Certyfikacja trenerów

Masz doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń? Szukasz dla siebie nowej ścieżki rozwoju lub po prostu chcesz potwierdzić posiadane kompetencje? Z myślą o takich osobach jak Ty w Stowarzyszeniu Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK prowadzimy proces certyfikacji trenerów. Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania MATRIK opiera się na uznawanych standardach zawodu trenera, co niesamowicie poszerza Twoje perspektywy zawodowe.
Wykorzystywana przez nas procedura certyfikacji trenerów zarządzania to autorska koncepcja, która powstała przy współpracy z naukowcami z Uniwerystetu Thames Valley z Londynu. U jej podstaw leży ocena na bazie kompetencji w zakresie sześciu obszarów, które reprezentują umiejętności niezbędne w pracy trenera (m.in. projektowanie, prowadzenie i ewaluacja szkoleń). Ubiegający się o certyfikat MATRIK kandydat musi spełnić 102 standardy kompetencji, których dowody gromadzi w swoim portfolio.


W procesie kompletowania portfolio kandydatowi towarzyszy Doradca – doświadczony trener, który pomaga rozplanować cały proces i na każdym etapie pracy służy merytorycznym wsparciem. Na przygotowanie pełnej dokumentacji kandydat ma do 12 miesięcy, może więc on swobodnie regulować tempo pracy stosownie do czasu, jakim dysponuje bądź też zintensyfikować wysiłki i znacząco przyspieszyć cały proces. Zwieńczeniem procedury certyfikacji trenerów jest ocena skompletowanego materiału przez asesora, którego pozytywna decyzja oznacza, że odtąd kandydat może legitymizować się Międzynarodowym Certyfikatem Trenera Zarządzania MATRIK.

 

Certyfikat MATRIK – Twoja szansa na rozwój

Chcesz mieć pewność, że Twój certyfikat będzie respektowany za granicą? Współpraca z profesjonalnym ośrodkiem certyfikacji trenerów takim jak MATRIK daje Ci gwarancję, że pozyskany dokument podniesie Twoją wartość w oczach pracodawców z Europy, USA czy Kanady. Lista korzyści wynikających z uczestnictwa w procesie certyfikacji trenerów MATRIK jest znacznie dłuższa i obejmuje m.in. superwizję trenerską, 20 godzin indywidualnych konsultacji z doświadczonym trenerem czy wartościowy feedback dotyczący Twoich mocnych stron oraz obszarów, nad którymi warto popracować. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu zgłoszenia oraz procedury certyfikacji trenerów znajdziesz na innych dedykowanych zakładkach naszej strony internetowej.
 

Posiadanie certyfikatu MATRIK jest coraz częściej wymogiem bądź też mile widzianą pozycją w CV osób wiążących swoją przyszłość z branżą szkoleniową. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i już dziś zainwestuj w swój rozwój. Zapraszamy.

fb
Zapisz się do NEWSLETTERA:
newsletter
Na stronach internetowych Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności. Zgadzam się