Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania

Webinarium "Epidemiologiczne badanie poziomu partycypacji w organizacji"

 
Epidemiologiczne badanie poziomu partycypacji w organizacji.
W czasie warsztatów, najpierw spróbuję wyjaśnić dlaczego partycypacja może być lekiem na wiele bolączek organizacyjnych, ale wyjaśnię też dlaczego tak się nie dzieje w większości organizacji i jak takie przeszkody usuwać.
Następnie opiszę przebieg budowania narzędzia do pomiaru partycypacyjnego zarządzania opartego na obliczeniach liczebności pozytywnych wyników, a nie średniej.
Uczestnicy dostaną też w prezencie krótką 12 pytaniową skalę, która mierzy poszanowanie godności w organizacji.
dr hab. Ryszard Stocki – psycholog, badacz. Od 1992 r. konsultant i trener. Autor pierwszej na świecie kategoryzacji patologii organizacyjnych, opublikowanej w pracy habilitacyjnej “Patologie organizacyjne – Diagnoza i Interwencja”. Obecnie głównym tematem jego badań jest styl życia i jego związek z życiem organizacyjnym. Przez dwa lata prowadził badania spółdzielni w Kanadzie, na Saint Mary’s University, a następnie w Hiszpanii na Uniwersytecie Mondragon. Praktycznym efektem tych prac są narzędzia pozwalające zdiagnozować stan organizacji oraz zagrożenie jakie może z nich płynać dla ich członków. Są one dostępne w trzech językach na stronie http://myindex.stocki.org. Obecnie przez crowdfunding zbiera fundusze na samodzielne wydanie ksiażki „Nieobliczalny eksperyment” https://polakpotrafi.pl/projekt/nieobliczalny-eksperyment. Jest członkiem założycielem Instytutu Karola Wojtyły – Fundacji Naukowej w Krakowie.
Opłata:
- dla członków Stowarzyszenia 0 zł
- osoby spoza Stowarzyszenia 25 zł 
fb
Zapisz się do NEWSLETTERA:
newsletter
Na stronach internetowych Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności. Zgadzam się