Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania

Webinarium "Kreatywny Trener"

 
OPIS WYDARZENIA:
Zwrot wykorzystany w tytule wygląda mocno stereotypowo albo co gorsza propagandowo. Bo który trener powie o sobie, ze nie jest kreatywny. Rzeczywistość wygląda jak wygląda a przeważnie trochę gorzej. Nie po to jednak chce przedstawić ten webinar, żeby wybrzydzać. Wprost przeciwnie. Trenerzy muszą być kreatywni, czy chcą czy nie chcą. Muszą i to z wielu powodów. Po pierwsze z powodu samego procesu szkolenia i rozwijania ludzi. Po drugie ze względu na konieczność diagnozowania potencjału uczestników. Po trzecie ze względu na oczywistą konieczność rozwijania siebie. Po czwarte z powodu wcielania się w rolę lidera w otoczeniu wymagającym twórczości. Powstaje pytanie o jakieś ramy teoretyczne, w oparciu o które możliwe jest zaprojektowanie aktywności twórczej trenerki czy trenera. Od jakiegoś czasu jestem pod urokiem myśli Ericha Fromma i jego koncepcji. Nawet nie tyle twórczości co osobowości. Na szczęście kreatywność można rozwijać. Można się doskonalić w tym zakresie. Postaram się przedstawić spójną koncepcję kreatywności trenera odpowiednią do wymagań odbywających się czasów.
Krzysztof Brocławik - Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doktor psychologii. Poza tym fanatyk tej dyscypliny nauki. Wieloletni pracownik instytutu Psychologii UJ i Collegium Medicum UJ. Stały współpracownik i wykładowca Collegium Medicum UJ, instytutu Zarządzania WSB - NLU w Nowym Sączu oraz Szkoły Biznesu na Politechnice Krakowskiej. Na Uniwersytecie SWPS w Warszawie kieruje od piętnastu lat studium podyplomowym z zakresu rozwoju organizacji.
Doświadczony trener zarządzania. Specjalizacja trenerska to dynamika małych grup i zespołów, techniki twórczego myślenia i rozwiązywania problemów, komunikacja w organizacji, budowanie zespołów i przywództwo.
Posiada certyfikat trenera zarządzania Office of Personal Management (USA) oraz certyfikaty Thames Valley University w Londynie w zakresie doradztwa i ocen oraz treningu i rozwoju. Brał udział w wielu projektach międzynarodowych.
Pracował w wielu projektach szkolenia trenerów, w tym Szkole Trenerów MATRiK-a oraz w projektach unijnych prowadzonych w firmie GT Mentor.
Podejmuje się realizacji skomplikowanych zadań szkoleniowo-rozwojowych nastawionych na rozwiązanie specyficznych problemów klienta. Ekspert w zakresie oceny potencjału rozwojowego kandydatów na stanowiska menedżerskie i specjalistyczne.
fb
Zapisz się do NEWSLETTERA:
newsletter
Na stronach internetowych Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności. Zgadzam się