Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania

Korzyści z członkostwa

 

PAKIET CZŁONKOWSKI 2019

(wersja do pobrania)

Działaj

 1. Możliwość współtworzenia SKiTZ MATRIK (pierwszej w Polsce organizacji zrzeszającej środowisko trenerów i konsultantów) poprzez aktywne działanie w jej strukturach.
 2. Możliwość współtworzenia i inicjowania grup rozwojowych w SKiTZ MATRIK.
 3. Możliwość  rozwoju, budowania marki osobistej  i realizacji siebie w roli organizatora i kreatora rozwoju lokalnego środowiska trenersko-konsultancko- coachingowego.
 4. Możliwość organizowania się i tworzenia wspólnych działań biznesowych.

Zarabiaj

 1. Możliwość uzyskiwania prowizji ze sprzedaży produktów MATRIK.
 2. Możliwość wynagradzanej pracy w ramach projektów prowadzonych przez Stowarzyszenie jeżeli Stowarzyszenie pozyska odpowiednie fundusze (np. projekt szkoły konsulatów).
 3. Możliwość wynagradzanej pracy w Kadrze Szkoły Trenerów oraz Kadrze Szkoły Konsultantów (po spełnieniu dodatkowych wymogów merytorycznych określonych stosownymi regulaminami)
 4. Dostęp do atrakcyjnych propozycji realizacji szkoleń, kierowanych wyłącznie do Członków Stowarzyszenia.
 5. Dostęp do bazy przetargów i zapytań ofertowych na szkolenia z całej Polski.

Promuj się

 1. Profesjonalny Personal Branding na nowoczesnej stronie www Stowarzyszenia.
 2. Możliwość zamieszczania w Newsletterze Stowarzyszenia informacji o organizowanych przez Członka Stowarzyszenia szkoleniach otwartych (pod warunkiem udzielenia 20% rabatu dla innych członków Stowarzyszenia).
 3. Prawo do posługiwania się logiem MATRIK przez Członka Stowarzyszenia.
 4. Możliwość wysłania do całej bazy mailingowej Stowarzyszenia osobnego maila (raz w roku) o organizowanym przez Członka Stowarzyszenia szkoleniu lub innym wydarzeniu rozwojowym (pod warunkiem udzielenia minimum 20% zniżki dla innych Członków Stowarzyszenia).

Doskonal Kompetencje

 1. Stałe możliwości rozwoju i doskonalenia - m.in. bezpłatny udział w warsztatach strategicznych i wydarzeniach rozwojowych  MATRIK o wartości rynkowej około 2500 zł.
 2. Możliwość rozwoju poprzez bezpłatny udział w comiesięcznych spotkaniach Regionalnych Klubów Trenerów Zarządzania MATRIK – roczna korzyść o wartości około 360 zł.
 3. Perspektywa rozwoju w zespołach Trenerów, Coachów, Konsultantów, Facylitatorów i innych Profesjonalnych Zespołach Stowarzyszenia.
 4. Możliwość uczestnictwa w projektach rozwojowych, na które Stowarzyszenie pozyska dofinansowanie z programów i konkursów ogłaszanych przez instytucje dofinansowujące (Erasmus+, FIO).
 5. Możliwość uczestnictwa w szkoleniach dedykowanych tylko dla Członków Stowarzyszenia w atrakcyjnej cenie – podnoszenie kompetencji trenera i konsultanta (facylitacja i moderacja,  case study, zarządzanie agile, analiza transakcyjna itp.).
 6. Możliwość udziału w pilotażowym programie Szkoły Konsultantów – tylko koszty logistyczne organizacji szkolenia.

Integruj się

 1. Pierwszeństwo udziału w zjazdach trenerów organizowanych przez Regionalne Kluby Trenerów (obecnie 4 w roku).
 2. Spotkanie Wigilijne w gronie Członków SKiTZ MATRIK.
 3. Wyjazdy integracyjne Członków SKiTZ MATRIK z rodzinami.
 4. Otrzymywanie informacji o przygotowywanych imprezach (np. targi; konferencje), na które Stowarzyszenie otrzymuje zaproszenie.

Korzystaj ze zniżek

 1. Możliwość udziału w organizowanych przez Stowarzyszenie MATRIK szkoleniach, konferencjach  i seminariach ze zniżką przewidzianą dla Członków sięgającą do 50%.
 2. Zniżka 50 zł na udział w każdym z dowolnych zjazdów (Podlesice, Spytkowice, Rybnik lub innych eventów organizowanych przez Regionalne Kluby Trenerów.
 3. Preferencyjna cena uzyskania Certyfikatu Trenera, potwierdzającego kompetencje trenerskie (oszczędność 1300 zł).
 4. Możliwość wypożyczenia sprzętów Stowarzyszenia: laptop, projektor, flipchart, kamera ze statywem na potrzeby prowadzenia własnych szkoleń.
 5. Możliwość korzystania z biura Stowarzyszenia w celu odbywania spotkań biznesowych lub prowadzenia sesji rozwojowych w formule jeden na jeden lub w grupie do pięciu osób.

Dodatkowe bonusy

 1. Nagroda roczna w postaci książki za regularne opłacanie składek.
 2. Nagroda roczna dla najaktywniejszego Członka Stowarzyszenia przyznawana przez Członków Stowarzyszenia.
 3. Możliwość korzystania z biblioteki Stowarzyszenia MATRIK.
 4. Nagroda roczna dla Koordynatora Roku.
 5. Dostęp do informacji otrzymywanych przez Stowarzyszenie z różnych Instytucji Publicznych.
 6. Zniżka za opłacenie składek za rok z góry do końca stycznia (oszczędność 60 zł).
fb
Zapisz się do NEWSLETTERA:
newsletter
Na stronach internetowych Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności. Zgadzam się