Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania

Conflict Management

W dniach 29.05-02.06.2017 Członkowie Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK brali udział w szkoleniu „Conflict Management”.

Link do prezentacji: CONFLICT MANAGEMENT

Szkolenie dotyczyło modelu prowadzenia mediacji konfliktów w podejściu systemowym i narracyjnym. Podejście to skoncentrowane jest na poprawie relacji i radzeniu sobie z różnicami poglądów. Pogląd, że konflikt jest nieodłączną częścią naszego życia prywatnego czy zawodowego nadal nie ma zbyt wielu zwolenników. Czasami za wszelką cenę dążymy do jego wyciszenia lub eskalacji.

Uczestnicy mieli okazję by sięgnąć do własnych doświadczeń związanych z sytuacjami konfliktowymi, co dało możliwość pogłębienia refleksji na temat własnych wzorców zachowania w sytuacjach konfliktowych. Poznali zaawansowane techniki słuchania i zadawania pytań.

Szkolenie „Conflict Management” odbyło się w ramach projektu "Europejskie doświadczenia SKiTZ MATRIK - transfer i kaskadowanie wiedzy" współfinansowanego ze środków programu Unii Europejskiej Erasmus+.

 

 

fb
Zapisz się do NEWSLETTERA:
newsletter
Na stronach internetowych Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności. Zgadzam się