Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania

Dlaczego warto należeć do Klubu Trenera Zarządzania MATRIK?

MATRIK to jedna z pierwszych polskich organizacji, która zrzesza trenerów i konsultantów zarządzania z całego kraju. Zapewniamy rozwój i możliwości współpracy przedstawicielom różnych środowisk trenerskich i konsultantów. Osoby należące do naszego grona stawiają na naukę, realizację inicjatyw i poprawianie swych zarobków. W ramach licznych zjazdów integracyjnych tworzą sieć kontaktów, a także nawiązują znajomości z ludźmi o podobnie otwartym umyśle i mocnej motywacji do działania.

Idea i organizacja klubu trenera MATRIK

Jednym z filarów naszej organizacji są warsztaty organizowane w ramach Regionalnych Klubów Trenerów Zarządzania. Na tych spotkaniach świetnie odnajdą się osoby, których pracą i pasją jest szkolenie, doradztwo, zarządzanie, motywowanie lub odnajdywanie potencjału u innych. Raz w miesiącu w największych miastach w Polsce zbierają się trenerzy, konsultanci oraz coachowie, a także inne osoby powiązane ze światem rozwoju i biznesu, by wspólnie uczyć się i zwiększać swoje możliwości.

 

Podczas spotkania możesz wystąpić jako trener ze swoim szkoleniem, by ćwiczyć swoje umiejętności oraz byśmy lepiej Cię poznali. Możesz również pozostać uczestnikiem warsztatów, by zdobyć wiedzę i zdolności praktyczne poprzez pracę w grupie lub ćwiczenia indywidualne. Niezależnie od charakteru Twojego uczestnictwa, i tak poszerzysz swoje kontakty oraz możliwości zawodowe, zyskasz nowy punkt widzenia, a przy tym poznasz fantastycznych ludzi. Każde spotkanie odbywa się w sympatycznej i mobilizującej atmosferze, która pobudza do działania jeszcze na długo po uczestnictwie w danej sesji.

 

Jak wyglądają spotkania i jak mogę do nich dołączyć?

 

Poszczególne Kluby Trenerów Zarządzania MATRIK spotykają się jeden raz w miesiącu – zwykle jest to pewien ustalony dzień. Warsztaty trwają cztery godziny i odbywają się zazwyczaj późnym popołudniem. Na początku sesji każdy uczestnik przedstawia się w kilku słowach. Potem następuje część, na którą wszyscy czekają, czyli warsztaty z wybranym trenerem. Osoba chcąca wystąpić w roli trenera zgłasza swoją kandydaturę odpowiednio wcześniej w porozumieniu z Koordynatorem Klubu w danym regionie.

 

Tematyka warsztatów ściśle wiąże się z biznesem i rolą trenera lub konsultanta. Szkolenia odbywają się przy wykorzystaniu aktywnych metod, dzięki czemu każdy uczestnik może swobodnie się wypowiedzieć. W czasie warsztatów przewidziana jest przerwa na kawę, a całość kończy się chwilami wspólnej integracji.

 

Obecnie poszczególne Kluby Trenerów Zarządzania MATRIK działają w dziewięciu miejscowościach w Polsce.

fb
Zapisz się do NEWSLETTERA:
newsletter
Na stronach internetowych Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności. Zgadzam się